27 лютого 2010 р.

"Приват" Сонячна Долина


Одинарне міцне червоне вино

Виробник: Сонячна Долина, Україна
Сорти: Одеський чорний, Піно Нуар, Кефесія, Мускат Рожевий
Ціна: 22 грн
Оцінка: 14/20
Алк: 15,5%
Цукор: 10,5%

Несподіване вино. Реально. Просто треба було замовити декілько різних кухлів. Ніби все перепробували. Жінка-продавщиця запропонувала попробувать цей "Приват". Посміялися і замовили. Йомайо. А непогане вино. Я звичайно не любитель таких вин, але, але... Буду справедливим, цілком заслужена висока оцінка.
Спочатку розберемося з сортами, що там намішали майстри купажу. Піно та Мускат, зрозуміло Кефесія - тубільний сорт що входить до складу легндарного Чорного Доктора. А от і новинка у моєму блозі- Одеський чорний. Що за птах? У 1855 році відомий французський селікціонер Генрі Буше вивів на основі Гренашу новий сорт який скромно назвав Алікант Буше. А вже в наш час хоробрі і відважні вченні з Інституту Виноградарства та Виноробства ім. Таірова" під Одесою зхрестили цей продукт французської аграрної думки 19 ст. зі старим добрим Каберне Совіньон. Тепер цей сорт поширений на Півдні України активно використовується у виноробстві.
Яскравий, навіть кривавий, бличскучий темнорубіновий колір. В ароматі у нос лізе мускат та багато, багато фруктів. А от смак дійсно сподобався. Трохи гіркуватий, кісточковий (кефесія?) ну і звичні грушки-яблочки. Така висока оцінка скоріше заслуга не чеснот вина, а високим суб'єктивним балом.
Не знаю чи рекомендувати вам це вино чи ні, але якщо вам треба буде зробити презент шанувальнику кримських міцних вин - то "Приват" дость цікавий бюджетний варіант.

Більше про ці вина читайте за тегом Сонячна Долина

2 коментарі:

  1. Хм, цікаво! Треба буде неодмінно спробувати. Єдине, що непокоїть, так це те, що у міцні українські вина зазвичай ллють зерновий спирт ректифікат (у Іспаніх і Португалії - тільки виноградний, наскільки мені відомо). Спробувати можна, але пропонувати європейцю встидався би, бо мусив би росказувати, як його роблять і при цьому густо червоніти.

    ВідповістиВидалити
  2. ну не буду таким категоричним про зерновий ректифікат, на інкермані клялися-божилися що крім винного спирту нічого в вина не додають, гадаю така сама історія з масандрою, про архадерес гарантувати не буду, тим більше у винах такої цінової категорії.
    іспанцям-португальцям я б "портвейн приват" наливати не став би, але є "севастополь" є "портвейн сурож" є білі та червоні портвейни з коктебелю, за них гадаю соромно не буде, як і за сухий масандрівський херес чи коктебелівську мадеру

    ВідповістиВидалити