18 березня 2009 р.

Comte de Valois Bordeaux Rouge sec AOC 2007

Червоне сухе вино.
Виробник Франція. Castel-Freres Group
Сорт: визначений за місцем вирощування - Бордо. До купажу входять сорти винограда вирощенні в околицях Бордо - Каберне Совіньйон, Каберен фран, Мерло
Ціна: 4,5 євро
Оцінка 4 з 10
Ну хіба що французьке та недороге. Наперед буду уникати куплять дешеві вина категорії AOC -  "контрольоване за найменуванням та походженням",  перекладаючи на людську мову - єдине що вам гарантоване це те що увесь виноград що запхали до пляшки виріс у певному регіоні світу. На цей раз це Бордо. Взагалі AOC вважається непоганим стандартом, але якщо мова йде про дешеві бренди краще брати сортове вино, принаймні точно знаєш що наливали у пляшку.
Смак вина різкий, відчувається легкий але не дуже приємний та не притаманний вину аромат. Вино невитримане - врожай 2007, а по пляшкам розлили у червні 2008, себто витримка коло 6-8 місяців. Ще раз куплю вино цієї марки лише за відсутності будь якої альтернативи.
Взагалі я давно помітив що французи занадто несерйозно ставляться до виноробства, якщо "нові" винні країни навіть дешеве вино роблять з душею, то французи певно вважають що як на пляшці написано "зроблено у франції" то всі мають то пити не звертаючи увагу на смак.
Сам виробник - Castel-Freres Group то відомий виробник - 100 найменувань, 400 млн пляшок на рік, друга за обсягом у Європі, четверта у світі. Ну тоді зрозуміло, у панів нема часу перейматись якістю масової продукції, і так живеться непогано...
Споживалось під гречку з салатом (айсберг, огірки, чері, кіндза, оливкова олія), на десерт сири - Едам (Польща)  та Брі (Франція).
Смачного!

Немає коментарів:

Дописати коментар