17 квітня 2009 р.

Martini

Мартіні який не мартіні :)
Дивна гра слів, якщо для більшості прогресивного людства Martini то надзвичайно популярний коктейль, то для нашого краю, завдяки агресивній маркетинговій політиці мега-бренду BACARDI-MARTINI, це перш за все торгова марка італійського вермуту. І якщо в якомусь нашому середненькому барі ви попросите Мартіні, то скоріше за все вам припруть склянку цього вермуту.
Ці два напої мають абсолютно різне походження, якщо вермут Martini отримав своє ім'я від одного з власників італійської фірми Martini-Rossi то коктейль Мартіні походить з США. Це один з найстаріших класичних коктейлів, найбільш ймовірно його назва походить від міста Мартінез у Каліфорнії де у салуні Джуліо Річелі вперше почали подавати цей коктейль у 1860-х роках. Але то лише правдоподібна легенда. Фактом є те, що у 1887 цей коктейль включив до своєї книжки рецептів коктейльний "професор" Джері Томас. Рецепт включав дві частини джину та одну частину вермуту.
Що є Мартіні сьогодні? Згідно офіційного рецепту міжнародної асоціації барменів існує декілька рецептів мартіні, а кількість неофіційних рахуються десятками.
Сухий Мартіні - 55 мл. London Dry Gin + 15 мл. сухого вермуту, струшуємо у шейкері з кубиками льоду, виливаємо до бокалу. Витискуємо сік з лимонної шкірки, і головна родзинка - коктейльна оливка. А є ще неофіційний Дуже Сухий Мартіні - у цьому випадку крапелькою вермуту лише змочують стінки бокалу а потім доливають джином. А у коктейль Гібсон додають мариновану цибульку замість оливки.
Додам, смак сухий джин + трохи сухого вермуту + оливка = шалене задоволення. До того ж коктейль доволі недорогий і при наявності шейкера готується в домашніх умовах дуже просто.
Мартіні - ідеальний аперитив що стане чудовим початком святкової вечері, та й погодьтесь,  прийшовши з роботи краще випити келишок естетичного мартіні власного приготування ніж пляшку банального пива.

Немає коментарів:

Дописати коментар