18 травня 2009 р.

CRIN ROJA Cabernet Sauvignon 2007 VDLT Castilla

Червоне сухе вино, категорії VDLT
Виробник: Bodegas Roqueta, Кастілія, Іспанія
Сорт: Каберне
Ціна: 6 євро
Оцінка: 5 з 10

Доволі випадкова покупка. Купляв в невеликому алкогольному магазині, там було багато недорогого вина, і жодної знайомої марки. Тож довелося скористатись досвідом і вибирати з того що є. 
Зупинився на цій пляшці і в принципі не пошкодував. Могло бути гірше :)Виробник - шанована компанія. Виробляє вина DO Catalunia. Що характерно, вино під цією торговою маркою класифіковані як VDLT Castilla на сайті не заявлені. Ну що поробиш... Ще більше заплутало мене те, що Каталонія, як і хед-офіс компані Барселона, знаходяться на пвнічному-сході Іспанії, тоді як регіон Кастілія у самому її центрі. Ну шляхи виноробного та виноторгового бізнесу загадкові. І треба врешті-решт дописати пост про класифікацію іспанських вин! 
Тепер про вино. Перше враження було не дуже. Різкувате, кислуватий залишок у присмаку, дуже терпке. Але розпробував. Пити можна. В принципі другий раз я його не куплю, і при наявності довгої полички у супермаркеті пораджу брать шось інше. Але це вино, червоне, з самої Іспанії та й ще визначеного походження. Ну і дуже схоже на каберне.

Немає коментарів:

Дописати коментар